Home

Működtet Kölcsönhatásba kerül szerep 2018 olimpiai bajnok magyar korcsolya permet átfogó elhelyez

A Liu fivérek már rég az országváltás mellett döntöttek

Kihagyták a téli olimpiai csapatból az olimpiai bajnok Burjánt, aki két éve  beszólt Kínának egy posztban
Kihagyták a téli olimpiai csapatból az olimpiai bajnok Burjánt, aki két éve beszólt Kínának egy posztban

2018. évi téli olimpiai játékok – Wikipédia

Hamarosan megérkezik a magyar műkorcsolya páros is a pekingi téli olimpiára

Magyar Olimpiai Bizottság - 2018. február 22. - A nap érmesei

Breaking – Olimpiai bajnok Magyarország: az első magyar arany a téli  olimpiák történetében! - Blikk
Breaking – Olimpiai bajnok Magyarország: az első magyar arany a téli olimpiák történetében! - Blikk

Telex: Visszavonul Burján Csaba olimpiai bajnok rövidpályás gyorskorcsolyázó

Short track az olimpián napról napra: mikor kinek szurkolhatunk a jégen? -  Eurosport
Short track az olimpián napról napra: mikor kinek szurkolhatunk a jégen? - Eurosport

Phjongcshang 2018: Jászapáti Petra 4. lett a női gyorskorcsolyaváltóval

Liu Shaoang olimpiai bajnok Pekingben | Euronews

Harmadik lett az olimpiai bajnok férfi váltó 5000 méteren - Eurosport

A kettős magyar egyéni győzelem mellett a vegyes és férfiváltónk kivívta az  olimpiai részvételt a dordrechti rövid pályás  gyorskorcsolya-világkupaversenyen | Mandiner
A kettős magyar egyéni győzelem mellett a vegyes és férfiváltónk kivívta az olimpiai részvételt a dordrechti rövid pályás gyorskorcsolya-világkupaversenyen | Mandiner

Nem lesz címvédés, B döntős a magyar gyorskorcsolya-váltó | 24.hu

Elképesztő! Olimpiai bajnok a magyar gyorskorcsolya-váltó | M4 Sport

A Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség mintegy 300 millió forintért  elengedné a Liu testvéreket | JochaPress.hu
A Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség mintegy 300 millió forintért elengedné a Liu testvéreket | JochaPress.hu

Aranybetűs ünneppé lett koritörténelem | Magyar Olimpiai Bizottság

Magyar téli olimpiai aranyérem – nyert a férfi rövidpályás  gyorskorcsolya-váltó | Hírek | infoPápa
Magyar téli olimpiai aranyérem – nyert a férfi rövidpályás gyorskorcsolya-váltó | Hírek | infoPápa

Még nem áll készen a magyar rövidpályás gyorskorcsolya-válogatott a téli  olimpia rajtjára | hirado.hu
Még nem áll készen a magyar rövidpályás gyorskorcsolya-válogatott a téli olimpia rajtjára | hirado.hu

Teljes a magyar válogatott: megérkezett Kínába az olimpiai bajnok Liu  Shaoang, valamint az új MOB-elnök, Gyulay Zsolt is - Sportal.hu
Teljes a magyar válogatott: megérkezett Kínába az olimpiai bajnok Liu Shaoang, valamint az új MOB-elnök, Gyulay Zsolt is - Sportal.hu

Liu Shaolin Sándor – Wikipédia

Országot váltana az olimpiai bajnok korcsolyázó Liu-testvérpár | Magyar  Narancs
Országot váltana az olimpiai bajnok korcsolyázó Liu-testvérpár | Magyar Narancs

Szeged.hu - Családban maradt az olimpiai érem férfi rövidpályás  gyorskorcsolya 1000 méteren: Sándor első helyen futott be, kizárták, így  Liu Shaoang bronzérmes lett
Szeged.hu - Családban maradt az olimpiai érem férfi rövidpályás gyorskorcsolya 1000 méteren: Sándor első helyen futott be, kizárták, így Liu Shaoang bronzérmes lett