Home

Játékos kerület pajzs férfi kajak 1000 2019 szeged Arab Szarabo Feltűnő kifolyás

500 méter után már a hazai hangulatot élvezte a vb-győztes női kajakpáros |  M4 Sport
500 méter után már a hazai hangulatot élvezte a vb-győztes női kajakpáros | M4 Sport

Szinte taroltak a magyarok a kajak-kenu világkupaversenyen - Infostart.hu

Kopasz Bálint szerezte az első magyar olimpiai kajak-kenu kvótát…

Gratulálunk Magyarország! Szegedi kajak-kenu VB éremtáblázata 2019!  Magyarország női kajaknégyese aranyérmes 500 méteren! Aranyat nyertek a  portugáliai kajak-kenu világbajnokság döntőn: Kozák Danuta arany kajak 500  m-en; Kárász Anna – Kozák Danuta arany
Gratulálunk Magyarország! Szegedi kajak-kenu VB éremtáblázata 2019! Magyarország női kajaknégyese aranyérmes 500 méteren! Aranyat nyertek a portugáliai kajak-kenu világbajnokság döntőn: Kozák Danuta arany kajak 500 m-en; Kárász Anna – Kozák Danuta arany

Index - Sport - 16. kajak-vb-jén is bemutatkozott a háromszoros olimpiai  bajnok
Index - Sport - 16. kajak-vb-jén is bemutatkozott a háromszoros olimpiai bajnok

Több magyar érem a szegedi kajak-kenu vébé pénteki napján | ma7.sk

Kajak-kenu-vb - Újabb négy döntős magyar hajó, a férfi kenusok nem  szereznek kvótát - Körkép.sk
Kajak-kenu-vb - Újabb négy döntős magyar hajó, a férfi kenusok nem szereznek kvótát - Körkép.sk

Szegeden kezdődik a kajak-kenusok hajtóvadászata az olimpiai kvótákért |  24.hu
Szegeden kezdődik a kajak-kenusok hajtóvadászata az olimpiai kvótákért | 24.hu

Sikeres magyar rajt Szegeden

Két arany 5000 méteren, 15 éremmel zártak a magyarok a szegedi kajak-kenu  világkupán
Két arany 5000 méteren, 15 éremmel zártak a magyarok a szegedi kajak-kenu világkupán

Szeged.hu - Kajak-kenu-vb Szegeden: ők fognak versenyezni magyar színekben  a Maty-éren
Szeged.hu - Kajak-kenu-vb Szegeden: ők fognak versenyezni magyar színekben a Maty-éren

Két magyar továbbjutó az olimpiai számokban, négy kvóta elszállt | M4 Sport

Megvannak első magyar aranyak Szegeden, két másik éremnek is örülhetünk -  Infostart.hu
Megvannak első magyar aranyak Szegeden, két másik éremnek is örülhetünk - Infostart.hu

Kajak-kenu világbajnokság 2019, Szeged | CsodalatosMagyarorszag.hu

Kajak-kenu-vb: minden jó, ha a vége jó

19:00 - Kajak-kenu-vb.: Kopasz Bálint és Csipes Tamara is aranyérmes! -  Hungary Sport
19:00 - Kajak-kenu-vb.: Kopasz Bálint és Csipes Tamara is aranyérmes! - Hungary Sport