Pszichológiailag szolgál elit futball bírót rúgták fordítás Szenvedés magamat

Stadionavatók korelnöke – 95 éves Nyikita Szimonjan, az orosz futba

Kovács István: Semmiféle hátrányom nem származott a származásomból

Videó: a furcsán futó matematikus bíró elvitte a show-t az Afrika-k

Hátba rúgta egy Spurs-szurkoló az Arsenal kapusát az észak-londoni derbi  lefújása után | M4 Sport
Hátba rúgta egy Spurs-szurkoló az Arsenal kapusát az észak-londoni derbi lefújása után | M4 Sport

Franciaország-Marokkó 2-0 – Percről percre a katari futball-világbajnokság  második elődöntőjéről
Franciaország-Marokkó 2-0 – Percről percre a katari futball-világbajnokság második elődöntőjéről

AG Sport liga: Hatot rúgott a bajnok, Bíró Zoltán mesternégyese  Szentmihályfán - Sportolunk.sk
AG Sport liga: Hatot rúgott a bajnok, Bíró Zoltán mesternégyese Szentmihályfán - Sportolunk.sk

Olimpiakosz Pireusz élő eredmények, végeredmények, következő meccs | Foci,  Görögország
Olimpiakosz Pireusz élő eredmények, végeredmények, következő meccs | Foci, Görögország

Index - Futball - Futball - Cristiano Ronaldo sárgát kapott, majd anyázta a  bírót
Index - Futball - Futball - Cristiano Ronaldo sárgát kapott, majd anyázta a bírót

Sárga helyett ötezres, farzsebbe visszatett képzeletbeli lap – vide

Telex: Minden idők legfurább focimeccsén 149 öngólt rúgtak

NB I: A klubtulajdonosok és a vezetők megválasztották a legjobb bírót -  exkluzív - Csakfoci.hu
NB I: A klubtulajdonosok és a vezetők megválasztották a legjobb bírót - exkluzív - Csakfoci.hu

Index - Futball - Futball - Ronaldo sosem látott trükkel rúgta a tizenegyest

Index - Futball - Futball - Kettős látással küzd, de egyelőre nem műtik meg  Sallait
Index - Futball - Futball - Kettős látással küzd, de egyelőre nem műtik meg Sallait

Index - Futball - Futball - Eszméletlenre rúgták a bírót Bökönyben

Leütötte, majd fejbe rúgta a földön fekvő bírót a brazil focista,  gyilkossági kísérlettel vádolják
Leütötte, majd fejbe rúgta a földön fekvő bírót a brazil focista, gyilkossági kísérlettel vádolják

Hosszú Katinka megmutatta a hatalmas pocakját, meghalt egy 22 éves  sportoló, tökön rúgott bíró miatt szakadt félbe a meccs
Hosszú Katinka megmutatta a hatalmas pocakját, meghalt egy 22 éves sportoló, tökön rúgott bíró miatt szakadt félbe a meccs

A Fradi és az MTK játékosai egymást rúgták labda helyett – A magyar foci  első botránya a húsvéti tornán - Dívány
A Fradi és az MTK játékosai egymást rúgták labda helyett – A magyar foci első botránya a húsvéti tornán - Dívány

Csikicsuki manchesteri módra: csak úgy engedi el Ronaldót az MU, ha magához  láncolhatja - Sportal.hu
Csikicsuki manchesteri módra: csak úgy engedi el Ronaldót az MU, ha magához láncolhatja - Sportal.hu

Index - Futball - Futball - Lengyel játékvezető dirigál a BL-döntőn

Sokáig nem tudtuk, miért ugrott ki a sorfalból és rúgta el a labdát a  zairei játékos
Sokáig nem tudtuk, miért ugrott ki a sorfalból és rúgta el a labdát a zairei játékos

Index - Futball - Futball - A francia bíró visszarúgott, majd kiállította a  futballistát
Index - Futball - Futball - A francia bíró visszarúgott, majd kiállította a futballistát

Bizalmas információkat leplezett le, kirúgták a Bayern edzőjét

Kung-fu mozdulattal rúgta le a bíró fejét a dühös futballista - videó

Rögös és idegesítő volt az út a VAR-ig – a vb-k legnagyobb bírói hi

Az alattomos bíró ágyékon rúgta a focistát - videó

Mexikó: 12 meccsre eltiltották a játékosba térdelő bírót – videó -

RTL.hu – 41 öngólt rúgtak egy dél-afrikai futballklub játékosai a legutóbbi  meccsükön
RTL.hu – 41 öngólt rúgtak egy dél-afrikai futballklub játékosai a legutóbbi meccsükön