Home

választási lehetőség séta ehető guld ljusstakar auktion Készít Szivárog Ép

Ljusstakar, gustavianska, Blybergsporfyr on artnet

Tall Gold Candlestick Holders Dining Room Table Centerpiece - Etsy

Skultuna bruk, ljusstakar, 1800-tal. 2 st Denna auktion är annullerad - se  nu vara #1243785 | Lauritz.com

LJUSSTAKAR, 1 par, marmor och mässing, gustaviansk stil, 1900-talets första  hälft. - Bukowskis

Candlesticks, second half of the 18th century Ljusstakar, 1700-talets andra  hälft at auction | LOT-ART

Lot - Pair of Bakelite and Brass Candelabras, ca. 1950

Pin på Collectionist
Pin på Collectionist

Ljusstakar Dutch Colonial Brass Candlesticks on artnet

Tapio Wirkkala brass candlesticks Tapio Wirkkala mässings ljusstakar at  auction | LOT-ART

LJUSSTAKAR, ett par, sengustavianska, 1700/1800-tal. at auction | LOT-ART

Louis XV Ormalu Candlesticks - G. Sergeant Antiques

Ljusstakar, 1 par barock on artnet

Ljusstakar, 4 st, mässing och marmor, sengustaviansk stil, Yxhult,  1900-talets senare hälft. - Bukowskis

LJUSSTAKAR, 3 stycken, mässing, Gunnar Ander, Ystad metall. at auction |  LOT-ART

Vintage Brass Candle Holder Candle Holder Brass - Etsy

LJUSSTAKAR, 1 par, gustaviansk s | Auction www.olsensauktioner.se

Sold Price: Paire de flambeaux en bronze de style Louis XIV., Ht : 27 cm.,  Provenance : Comtesse Hélène de Breteuil, collection familiale Jacques  Peltzer. - Invalid date CEST

Vintage 1940s Art Deco Solid Brass Floor Lamp Torcheres - a Pair –  edgebrookhouse

Candlesticks, 18th century Ljusstakar, 1700-tal at auction | LOT-ART

Newel Cap Sculptures-Brass
Newel Cap Sculptures-Brass

LJUSSTAKAR, 7 st, bland annat Skultuna Bruk, 1900-tal. at auction | LOT-ART

LJUSSTAKAR, ett par, malm, 1900-tal. at auction | LOT-ART

LJUSSTAKAR, ett par, brons, 1700-tal. - Bukowskis

Ljusstakar, gustavianska, F.L. Rung on artnet

Ljusstakar, ett par, guld, Sheffield 1861. - Bukowskis

LJUSSTAKAR, ett par, mässing, Thorshammars Bruk, 1900-tal. - Bukowskis

LJUSSTAKAR, malm, ett par, 1700-tal. - Bukowskis

Ljusstakar, 1 par, silver, | Auction www.hallandsauktionsverk.se