Home

Megsemmisítés ital Lángol hazai felkeszulesi merkozesek futball Rendőr parfüm Széttörik

U17-es felkészülési mérkőzés: Portugália-Hollandia (2022.10.16., stream) -  YouTube
U17-es felkészülési mérkőzés: Portugália-Hollandia (2022.10.16., stream) - YouTube

Rádió 1 | Egygólos hazai győzelem született a magyar-ciprusi futball meccsen

Magyarország - Csehország, barátságos mérkőzés - Élő eredmények

Kihagytak egy büntetőt, sikerrel ajándékozta meg Rossit a magyar  fociválogatott
Kihagytak egy büntetőt, sikerrel ajándékozta meg Rossit a magyar fociválogatott

Felkészülési mérkőzés: Magyarország–Görögország (2-1) – eredménykövetés -  Csakfoci.hu
Felkészülési mérkőzés: Magyarország–Görögország (2-1) – eredménykövetés - Csakfoci.hu

U17-es felkészülési mérkőzés: Magyarország-Spanyolország (2022.10.16.,  stream) - YouTube
U17-es felkészülési mérkőzés: Magyarország-Spanyolország (2022.10.16., stream) - YouTube

Három játékosunk meghívót kapott az U21-es válogatottba - VASAS FC

Hazai és nemzetközi felkészülési mérkőzések a héten - íme, a programok

U17-es felkészülési mérkőzés: Magyarország - Olaszország (2022.11.29.  stream) - YouTube
U17-es felkészülési mérkőzés: Magyarország - Olaszország (2022.11.29. stream) - YouTube

Magyarország - Görögország 1-0 (0-0) Felkészülési mérkőzés - NB1, NB2, NB3  FOCI
Magyarország - Görögország 1-0 (0-0) Felkészülési mérkőzés - NB1, NB2, NB3 FOCI

Barça Academy Hungary - Folytatódtak a felkészülési mérkőzések

U18-as felkészülési mérkőzés: Magyarország - Dánia (2022.06.01, stream) -  YouTube
U18-as felkészülési mérkőzés: Magyarország - Dánia (2022.06.01, stream) - YouTube

Válogatott: tekintse át a nemzeti csapat idei programját! - NSO

Döntetlen az első felkészülési mérkőzésen - VASAS FC

Szeptemberben a csehekkel játszik a magyar labdarúgó-válogatott

Újabb felkészülési meccs, hamarosan kihirdeti a vb-keretet Nagy Lajos  szövetségi kapitány - minifoci.hu
Újabb felkészülési meccs, hamarosan kihirdeti a vb-keretet Nagy Lajos szövetségi kapitány - minifoci.hu

Litvánia Magyarország élő 17 október 2023 TV-t néz Magyarors | Catholic  Daily Quotes | ICC Mahwah
Litvánia Magyarország élő 17 október 2023 TV-t néz Magyarors | Catholic Daily Quotes | ICC Mahwah

Dibusz és Varga végigjátszotta, döntetlen a csehekkel - Fradi.hu

Képekben a Magyarország–Szerbia barátságos válogatott meccs | M4 Sport

Felkészülési mérkőzés: Magyarország-Észtország | Rangadó

Felkészülési mérkőzést játszik a DVTK - DVTK hírek - labdarúgás

Magyarország - Bosznia-Hercegovina (felkészülési mérkőzés) - Fenyvesi  Evelin: "Felkészültünk az ellenfélből és várjuk a keddi mérkőzést" - NB1,  NB2, NB3 FOCI
Magyarország - Bosznia-Hercegovina (felkészülési mérkőzés) - Fenyvesi Evelin: "Felkészültünk az ellenfélből és várjuk a keddi mérkőzést" - NB1, NB2, NB3 FOCI

Index - Sport - Magyarország–Görögország, felkészülési mérkőzés, percről  percre - Percről percre
Index - Sport - Magyarország–Görögország, felkészülési mérkőzés, percről percre - Percről percre

DAC 1904
DAC 1904

MLSZ válogatottak

U18-as felkészülési mérkőzés: Magyarország - Bosznia-Hercegovina  (2023.09.20, stream) - YouTube
U18-as felkészülési mérkőzés: Magyarország - Bosznia-Hercegovina (2023.09.20, stream) - YouTube

Rossi nem tervez jelentős változtatásokat a kezdőben a csehek elleni  mérkőzésen - Hír TV
Rossi nem tervez jelentős változtatásokat a kezdőben a csehek elleni mérkőzésen - Hír TV