Home

balett reggeli szellőzés huntennis versenynaptar zongora Oldalukkal felfelé Látható

huntennis.hu

HUNtennis on Twitter: "Noszály Sándor 64 75-re verte Szombathelyi Benedeket  a felnőtt OB első körében. A kiemeltek nem hibáztak, Marozsán Fábián, Makk  Péter, Vörös Máté is továbbjutott. Eredmények és játékrend itt:  https://t.co/KecpLWYTnz
HUNtennis on Twitter: "Noszály Sándor 64 75-re verte Szombathelyi Benedeket a felnőtt OB első körében. A kiemeltek nem hibáztak, Marozsán Fábián, Makk Péter, Vörös Máté is továbbjutott. Eredmények és játékrend itt: https://t.co/KecpLWYTnz

Hazai hírek
Hazai hírek

HUNtennis Twitter પર: "Kovács Marcell (Pasarét TK, F12), Lipp Máté (BUSC,  F10), Teker Lotti (Kiskút TK, L12) és Kovács Emese (Alfa TI) nyerte a  hétvégi Kinder Joy of Moving versenysorozat második állomását
HUNtennis Twitter પર: "Kovács Marcell (Pasarét TK, F12), Lipp Máté (BUSC, F10), Teker Lotti (Kiskút TK, L12) és Kovács Emese (Alfa TI) nyerte a hétvégi Kinder Joy of Moving versenysorozat második állomását

MTSZ Amatőr Tenisz GP

A Halep nélküli Románia ellen játszanak a mieink a Billie Jean King-kupán -  Eurosport
A Halep nélküli Románia ellen játszanak a mieink a Billie Jean King-kupán - Eurosport

Magyar Tenisz Szövetség: Hírek

HUNtennis on Twitter: "Idei harmadik F1-es tornagyőzelmét szerezte meg a  hétvégi HC Kupán Kis-Balázs Rafael (BBTC), ahol a döntőben 63 62-re győzte  le Páll Noelt (Tenisz Point). L12-ben Fehér Lola (Római TA),
HUNtennis on Twitter: "Idei harmadik F1-es tornagyőzelmét szerezte meg a hétvégi HC Kupán Kis-Balázs Rafael (BBTC), ahol a döntőben 63 62-re győzte le Páll Noelt (Tenisz Point). L12-ben Fehér Lola (Római TA),

Párosban vereség a horvátoktól, kiesett a magyar csapat a Davis Kupából -  Eurosport
Párosban vereség a horvátoktól, kiesett a magyar csapat a Davis Kupából - Eurosport

Gálfi Dalma összeszedett játékkal jutott tovább - Eurosport

Nem jött össze a bravúr, kikapott a magyar csapat az ausztráloktól a  Davis-kupában - Eurosport
Nem jött össze a bravúr, kikapott a magyar csapat az ausztráloktól a Davis-kupában - Eurosport

Play+Stay versenynaptár 2023

Magyar Tenisz Szövetség

A pozsonyi tornagyőzelem visszarepítette Fucsovicsot a top 100-ba -  Eurosport
A pozsonyi tornagyőzelem visszarepítette Fucsovicsot a top 100-ba - Eurosport

MTSZ Amatőr Tenisz GP - Ezen a hétvégén két pontszerzési lehetőség adódik.  A nyíregyházi Marso Tenisz Centrumban kerül megrendezésre a Vidor Tenisz  Fesztivál elnevezésű 1000-es verseny, Budafokon pedig 500-as tornát  rendeznek. A
MTSZ Amatőr Tenisz GP - Ezen a hétvégén két pontszerzési lehetőség adódik. A nyíregyházi Marso Tenisz Centrumban kerül megrendezésre a Vidor Tenisz Fesztivál elnevezésű 1000-es verseny, Budafokon pedig 500-as tornát rendeznek. A