Home

Fütykösbot Szeráf született korcsolya döntő Köszönöm Nyomornegyed Sikeres

Nincs újabb magyar olimpiai érem: Liu Shaoang 4., Liu Shaolin 6. lett 1500  méteren
Nincs újabb magyar olimpiai érem: Liu Shaoang 4., Liu Shaolin 6. lett 1500 méteren

Megnyerte az olimpiai B-döntőt a férfi gyorskorcsolyaváltó - Infostart.hu

A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról |  Mandiner
A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról | Mandiner

Döntöttek az olimpiai bajnok Liu fivérek: nem kérnek a magyar színekből!

Ezúttal nem jött a bravúr: a B döntőbe jutottak a magyarok a pénteki  rövidpályás gyorskorcsolya programban - Blikk
Ezúttal nem jött a bravúr: a B döntőbe jutottak a magyarok a pénteki rövidpályás gyorskorcsolya programban - Blikk

Csúcsra röpíti Malinint a kvadra Axel? Világbajnokokkal és világsztárokkal  jön a Grand Prix-sorozat döntője - Eurosport
Csúcsra röpíti Malinint a kvadra Axel? Világbajnokokkal és világsztárokkal jön a Grand Prix-sorozat döntője - Eurosport

Megóvta az olimpiai döntőt a magyar válogatott, miután kizárták a győztes  Liu Shaolin Sándort | szmo.hu
Megóvta az olimpiai döntőt a magyar válogatott, miután kizárták a győztes Liu Shaolin Sándort | szmo.hu

RTL.hu – Óvást nyújtott be a magyar csapat Liu Shaolin Sándor kizárása miatt

Megszólalt Liu Shaolin Sándor a botrányos döntő után - Metropol

A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így  6. lett 5000 méteren Pekingben
A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így 6. lett 5000 méteren Pekingben

Telex: Nem jutott olimpiai döntőbe a magyar gyorskorcsolyaváltó, hibáztak  egy váltásnál
Telex: Nem jutott olimpiai döntőbe a magyar gyorskorcsolyaváltó, hibáztak egy váltásnál

Nem jött össze a bravúr, lemaradtak az éremről a Liu-testvérek 1500 méteren  - Blikk
Nem jött össze a bravúr, lemaradtak az éremről a Liu-testvérek 1500 méteren - Blikk

Ezt üzente Liu Shaolin Sándor a drámai döntő után - Fradi.hu

Megóvja a magyar csapat a döntőt Liu Shaolin Sándor kizárása után | 24.hu

Döntőben a magyar gyorskorcsolya vegyes váltó! Akár érem is lehet az első  nap - Eurosport
Döntőben a magyar gyorskorcsolya vegyes váltó! Akár érem is lehet az első nap - Eurosport

A gyergyóiaknak ki kell lépniük az eufóriából

Nézze meg az olimpiai bronzérmes magyar vegyes váltó döntő futamát - videó

Liu Shaolin a B-döntőt megnyerve ötödik 500 méteren | M4 Sport

A döntő első hazai meccsét is elbukta a Fehérvár - Eurosport

Index - Sport - Krueger John-Henry hajszállal nyerte a B döntőt, Jászapáti  Petra továbbjutott
Index - Sport - Krueger John-Henry hajszállal nyerte a B döntőt, Jászapáti Petra továbbjutott

Kihagyták a téli olimpiai csapatból az olimpiai bajnok Burjánt, aki két éve  beszólt Kínának egy posztban
Kihagyták a téli olimpiai csapatból az olimpiai bajnok Burjánt, aki két éve beszólt Kínának egy posztban

Egyéni legjobbját teljesítette rövidprogramban a magyar páros a  műkorcsolya-vb-n – videó | M4 Sport
Egyéni legjobbját teljesítette rövidprogramban a magyar páros a műkorcsolya-vb-n – videó | M4 Sport

Jászapáti Petra döntős női 1500 méteren a gdanski rövidpályás  gyorskorcsolya Európa-bajnokságon (frissítve) – Szegedi hírek | Szeged365
Jászapáti Petra döntős női 1500 méteren a gdanski rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokságon (frissítve) – Szegedi hírek | Szeged365

Rövidpályás gyorskorcsolya: a B döntő megnyerésével 6. lett a magyar férfi  váltó az olimpián - Alfahir.hu
Rövidpályás gyorskorcsolya: a B döntő megnyerésével 6. lett a magyar férfi váltó az olimpián - Alfahir.hu