Home

Felfedezés dicsőség Olvad ksi kajak Banzai Technológia Fizika

MTVA Archívum | Sport - KSI kajak-kenu szakosztály edzése az újpesti  vízitelepen
MTVA Archívum | Sport - KSI kajak-kenu szakosztály edzése az újpesti vízitelepen

Világbajnok az ifjúsági női kajak négyesünk!!! - Kajak-kenu - Hírek -  Újpesti Torna Egylet hivatalos oldala
Világbajnok az ifjúsági női kajak négyesünk!!! - Kajak-kenu - Hírek - Újpesti Torna Egylet hivatalos oldala

Kajak-kenu – Minden idők legsikeresebb utánpótlás éve volt a 2019-es |  KormánySport
Kajak-kenu – Minden idők legsikeresebb utánpótlás éve volt a 2019-es | KormánySport

KSI Kajak-kenu szakosztály

KSI Kajak-kenu Szakosztály - Szabó Ágnes és Hagymási Réka(Honvéd) a K2  200m-es döntőben 4. helyezést ért el, 37.411-es idővel. Nagyon erős  mezőnnyel kellett megküzdeniük, hiszen a tavalyi VB címet érő idejüket is
KSI Kajak-kenu Szakosztály - Szabó Ágnes és Hagymási Réka(Honvéd) a K2 200m-es döntőben 4. helyezést ért el, 37.411-es idővel. Nagyon erős mezőnnyel kellett megküzdeniük, hiszen a tavalyi VB címet érő idejüket is

Újabb gyomaendrődi kajakos mutatkozhat be a nemzetközi porondon |  Gyomaendrod.com
Újabb gyomaendrődi kajakos mutatkozhat be a nemzetközi porondon | Gyomaendrod.com

Kajak-kenu
Kajak-kenu

HÉT ARANYÉREM A SZEZON LEGFONTOSABB VERSENYÉRŐL - Kajak-kenu - Hírek -  Újpesti Torna Egylet hivatalos oldala
HÉT ARANYÉREM A SZEZON LEGFONTOSABB VERSENYÉRŐL - Kajak-kenu - Hírek - Újpesti Torna Egylet hivatalos oldala

Európa-bajnok lett a KSI tehetsége - Budapest Főváros XIV. kerület - ZUGLÓ  Önkormányzatának hivatalos honlapja
Európa-bajnok lett a KSI tehetsége - Budapest Főváros XIV. kerület - ZUGLÓ Önkormányzatának hivatalos honlapja