Home

veszélyes törékeny megye macec kupa 2019 nagyhalász összeg Tinó Elrendezés

Nagyhalász – Tizenkét nemzet versenyzői húzzák a gázt a  salakmotoros-Európa-bajnoki selejtezőn. - Nagyhalász Speedway Ring
Nagyhalász – Tizenkét nemzet versenyzői húzzák a gázt a salakmotoros-Európa-bajnoki selejtezőn. - Nagyhalász Speedway Ring

Galéria - Nagyhalász Speedway Ring

Szombaton: Macec Kupa Nagyhalász

Bravúr - magyar motorosok harcoltak az első helyért a MACEC Kupán! -  Nyíregyháza Megyei Jogú Város Portálja - Nyíregyháza Többet Ad!
Bravúr - magyar motorosok harcoltak az első helyért a MACEC Kupán! - Nyíregyháza Megyei Jogú Város Portálja - Nyíregyháza Többet Ad!

Hírek: - Nagyhalász Speedway Ring

A nagy álmunk az, hogy világversenyt hozzunk Nagyhalászba” - NSO

Salakmotor: kontinentális salakcsata Nagyhalászban - NSO

Speedway - salakmotoros események - | Facebook

SZON - Lengyel siker az eső kurtította halászi szezonnyitón

GP-kvalifikációnak ad otthont a nagyhalászi Speedway Ring - Nagyhalász  Speedway Ring
GP-kvalifikációnak ad otthont a nagyhalászi Speedway Ring - Nagyhalász Speedway Ring

Lengyel győzelem a MACEC Kupán, 2020 07.18. Szombat - Remek versennyel  indult a szezon - Nagyhalász Speedway Ring
Lengyel győzelem a MACEC Kupán, 2020 07.18. Szombat - Remek versennyel indult a szezon - Nagyhalász Speedway Ring

MAMS Salakmotor Versenynaptár 2019.

Nagyhalász Archives - Salakszórók

SZON - GP-kvalifikációnak ad otthont a nagyhalászi Speedway Ring

Salakmotor: U19-es Európa-bajnoki döntő lesz Nagyhalászban - NSO

Salakpor.hu - ROBERT CHMIEL NYERT NAGYHALÁSZBAN! 🇵🇱🇭🇺🏆 Ma délután a  Nagyhalász Speedway Ringen rendezték a MACEC Kupa 1. fordulóját, melyet a  16. futamot követően hirtelen érkező, heves esőzések miatt félbe kellett  szakítani.
Salakpor.hu - ROBERT CHMIEL NYERT NAGYHALÁSZBAN! 🇵🇱🇭🇺🏆 Ma délután a Nagyhalász Speedway Ringen rendezték a MACEC Kupa 1. fordulóját, melyet a 16. futamot követően hirtelen érkező, heves esőzések miatt félbe kellett szakítani.

Nagyhalász Speedway Ring - MACEC Kupa előtt - YouTube

MACEC Kupával nyit Nagyhalász - Salakszórók

Idén is lesz EB futam - Újabb rangos salakmotorverseny lesz a Nagyhalász  Speedway Ringen! - Nagyhalász Speedway Ring
Idén is lesz EB futam - Újabb rangos salakmotorverseny lesz a Nagyhalász Speedway Ringen! - Nagyhalász Speedway Ring