Niké SBL - Niké SBL

MŠK Púchov futbal | Púchov

Prešov ovládol derby, Humenné s prvou výhrou

Gólový zápas mesiaca! Diváci sa tešili, tréneri aj mračili | Fortuna liga

Dunajská Streda - Slovan, ONLINE z Fortuna liga dnes (8. kolo, LIVE) |  SPORTNET
Dunajská Streda - Slovan, ONLINE z Fortuna liga dnes (8. kolo, LIVE) | SPORTNET

Famózny obrat belasých. Prvý polčas nám absolútne nevyšiel, ale v tom  druhom sme nedali súperovi žiadnu šancu. Slovanisti otočili zápas z 0:2 na  4:2. Góly: Barseghyan, Green, Agbo, Jeřábek M. (Vlastný gól
Famózny obrat belasých. Prvý polčas nám absolútne nevyšiel, ale v tom druhom sme nedali súperovi žiadnu šancu. Slovanisti otočili zápas z 0:2 na 4:2. Góly: Barseghyan, Green, Agbo, Jeřábek M. (Vlastný gól

Slovan hral počas prvého polčasu úplne tragicky. Kouč Weiss im povedal len  dve vety a vyvodí aj dôsledky (video) - SITA.sk
Slovan hral počas prvého polčasu úplne tragicky. Kouč Weiss im povedal len dve vety a vyvodí aj dôsledky (video) - SITA.sk

SWAN FIFA PRO LEAGUE sa pomaly blíži do svojho finále! Ako dopadlo 7. kolo  súťaže?
SWAN FIFA PRO LEAGUE sa pomaly blíži do svojho finále! Ako dopadlo 7. kolo súťaže?

Premárnený prvý polčas, druhý oveľa lepší :: ŠK Slovan Bratislava -  oficiálna www stránka futbalového klubu
Premárnený prvý polčas, druhý oveľa lepší :: ŠK Slovan Bratislava - oficiálna www stránka futbalového klubu

Slovenskí tipéri mali skvelý rok: DVAKRÁT 150 000 EUR | Športky.sk

Prešov v derby odplatil Košiciam finálovú prehru | Niké Superliga | Národná  liga v malom futbale
Prešov v derby odplatil Košiciam finálovú prehru | Niké Superliga | Národná liga v malom futbale

Niké SBL - Patrioti zatiaľ v play off dominujú, Iskra na úvod semifinále  výrazne zakopla
Niké SBL - Patrioti zatiaľ v play off dominujú, Iskra na úvod semifinále výrazne zakopla

Konferenčná liga: Verím, že to zvládneme, vraví tréner Slovana Vladimír  Weiss | SPORTNET
Konferenčná liga: Verím, že to zvládneme, vraví tréner Slovana Vladimír Weiss | SPORTNET

PRÍPRAVA I Prvý zápas na pôde Nyiregyházi sa skončil nerozhodne 1:1. | FC  Košice
PRÍPRAVA I Prvý zápas na pôde Nyiregyházi sa skončil nerozhodne 1:1. | FC Košice

KFC Komárno | Komárno

Futbalisti Slovana Bratislava zdolali Michalovce

1.kolo Niké Futsal Extraligy: Levice deklasovali B.Bystricu, Lučenec s  hladkým víťazstvom v Žiline | Slovenský Futsal
1.kolo Niké Futsal Extraligy: Levice deklasovali B.Bystricu, Lučenec s hladkým víťazstvom v Žiline | Slovenský Futsal