Home

bomlanak mini Csomópont noi kajak kenu tagjai így Intézet Átfedés

Világbajnok a női négyes, az élen zártuk az olimpiai éremtáblát | Kajak-Kenu  Sport
Világbajnok a női négyes, az élen zártuk az olimpiai éremtáblát | Kajak-Kenu Sport

Aranyos magyar lányok a kajak-kenu világbajnokságon | JochaPress.hu

Megvan az első arany és hozzá némi hiányérzet a kajak-kenu vb-n

Kapott a magyar kajak-kenu egy újabb olimpiai kvótát | 24.hu

Verhetetlenek: Szakadó esőben szerzett aranyérmet a női kajaknégyes! -  Eurosport
Verhetetlenek: Szakadó esőben szerzett aranyérmet a női kajaknégyes! - Eurosport

Index - Sport - A címvédő női kajak négyes legyőzte Carringtonékat

Éremeső kajak-kenuban: kettős magyar siker a királyszámban, bronzérem női  párosban – Borsod24
Éremeső kajak-kenuban: kettős magyar siker a királyszámban, bronzérem női párosban – Borsod24

Telex: A magyar kajakos, aki kilépett az élsportolói burokból, és Drezdában  pályakezdő
Telex: A magyar kajakos, aki kilépett az élsportolói burokból, és Drezdában pályakezdő

Újabb női kajakos kvóta Magyarországnak - Blikk

Index - Sport - Tótka és a női kajak négyes is aranyérmes a kajak-kenu-Eb-n

Kajak-kenu Eb - Tótka Sándor és a női kajaknégyes aranyérmes - Infostart.hu

Pazar versenyzéssel nyertek aranyérmet a női kenusok és a kajak négyes | M4  Sport
Pazar versenyzéssel nyertek aranyérmet a női kenusok és a kajak négyes | M4 Sport

Elfogadta a Magyar Kajak-Kenu Szövetség a jövő évi menetrendet - Sportal.hu

Sport: Letarolták a kajak-kenu Eb-t a magyarok, 18 érmet söpörtünk be  (összefoglaló) | hvg.hu
Sport: Letarolták a kajak-kenu Eb-t a magyarok, 18 érmet söpörtünk be (összefoglaló) | hvg.hu

Olimpiai bajnok a női kajaknégyes | M4 Sport

Ezt az őrjítő mezőnyt hozta össze az olimpiai válogató női kajak egyesben  500 méteren - Infostart.hu
Ezt az őrjítő mezőnyt hozta össze az olimpiai válogató női kajak egyesben 500 méteren - Infostart.hu

Kajak-kenu: A Kozák, Bodonyi páros, Lucz Dóra és Kopasz Bálint is  futamgyőzelemmel kezdett
Kajak-kenu: A Kozák, Bodonyi páros, Lucz Dóra és Kopasz Bálint is futamgyőzelemmel kezdett

A hatodik magyar aranyérem: olimpiai bajnok a női kajak négyes

Kajak-kenu Eb: hihetetlen mit művelnek a magyar hölgyek! Újabb aran

Megműtötték minden idők legeredményesebb magyar női olimpikonját -  Infostart.hu