Home

Michelangelo Ok egyensúlyi olimpiai bajnok shorth track váltó vonatkozik kén Birtok

Rövidpályás gyorskorcsolya – Wikipédia

Döntőbe jutott a magyar gyorskorcsolya-váltó - Infostart.hu

Ez túl sok változtatás volt egy olimpiai elődöntőre" | 24.hu

A nap durranása a vegyes váltó volt. Nagyon dübörgött az a négyes" -  sikeres magyar rajt a short track Eb-n - Eurosport
A nap durranása a vegyes váltó volt. Nagyon dübörgött az a négyes" - sikeres magyar rajt a short track Eb-n - Eurosport

A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról |  Mandiner
A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról | Mandiner

Sport: Hatodik helyen zárt a férfi short track váltó Pekingben | hvg.hu

Simán vette az elődöntőt női váltónk az Eb-n, a férfiaknak a kisdöntő marad  - Eurosport
Simán vette az elődöntőt női váltónk az Eb-n, a férfiaknak a kisdöntő marad - Eurosport

Mindkét magyar short track váltó B döntőbe jutott a vk záróállomásán | M4  Sport
Mindkét magyar short track váltó B döntőbe jutott a vk záróállomásán | M4 Sport

2014 után először maradtak érem nélkül a magyarok a short track  világbajnokságon - Eurosport
2014 után először maradtak érem nélkül a magyarok a short track világbajnokságon - Eurosport

Erre költik a jutalmukat olimpiai bajnok rövid pályás gyorskorcsolyázóink -  Blikk
Erre költik a jutalmukat olimpiai bajnok rövid pályás gyorskorcsolyázóink - Blikk

TÖRTÉNELMI SIKER: OLIMPIAI BAJNOK A MAGYAR FÉRFI VÁLTÓ!!!!! - Minden Szó

Short track: a két legerősebb számunk jön - Infostart.hu

Világcsúccsal nyerte meg a világkupát az olimpiai bajnok magyar váltó! -  PestiSrácok
Világcsúccsal nyerte meg a világkupát az olimpiai bajnok magyar váltó! - PestiSrácok

Rövidpályás gyorskorcsolya Eb - Ezüstérmes a magyar női váltó - Hír TV

Index - Sport - Olimpiai bronzérmes a magyar short trackes vegyes váltó!

Lemaradt az A döntőről a címvédő férfi short track váltó | JochaPress.hu

Aranyérmes a férfi váltó az olimpián

rövidpályás gyorskorcsolya

Short track az olimpián napról napra: mikor kinek szurkolhatunk a jégen? -  Eurosport
Short track az olimpián napról napra: mikor kinek szurkolhatunk a jégen? - Eurosport

Index - Sport - A női és a férfiváltó is elődöntős a short track  világbajnokságon
Index - Sport - A női és a férfiváltó is elődöntős a short track világbajnokságon

Rp. gyorskorcsolya: ötödik a női váltó az almati vk-n - NSO

Sporttörténelmi magyar győzelem | Euronews

A short track versenyek utolsó napján is szurkolhatunk magyaroknak

OLIMPIAI BAJNOK A FÉRFI 5000m VÁLTÓ | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség  - MOKSZ MOKSZ
OLIMPIAI BAJNOK A FÉRFI 5000m VÁLTÓ | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ