Home

ív Bakkecske Lakó sopron szombathely kosárlabda reagál győzelem kapszula

Biztos Falco-győzelem Sopronban – BB1.hu

A Falco lesz a Sopron ellenfele a férfi kosárlabda Magyar Kupa döntőjében -  Sportal.hu
A Falco lesz a Sopron ellenfele a férfi kosárlabda Magyar Kupa döntőjében - Sportal.hu

Soproni Sportiskola Kosárlabda Akadémia 2005 - A remek első félidő döntött  U18 Regionális Bajnokság, Nyugati csoport, 3. forduló 2023.12.01. péntek  19:30 - Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium Falco Vulcano Energia KC  Szombathely "B" -
Soproni Sportiskola Kosárlabda Akadémia 2005 - A remek első félidő döntött U18 Regionális Bajnokság, Nyugati csoport, 3. forduló 2023.12.01. péntek 19:30 - Szombathely, Nagy Lajos Gimnázium Falco Vulcano Energia KC Szombathely "B" -

Székesfehérvár Városportál - Kosárlabda - Alba Fehérvár-Falco V.A.A.  Szombathely pároscsata másodszor
Székesfehérvár Városportál - Kosárlabda - Alba Fehérvár-Falco V.A.A. Szombathely pároscsata másodszor

Ezt is magabiztosan behúztuk: Falco – Sopron 92-66 – Falco-Vulcano KC  Szombathely
Ezt is magabiztosan behúztuk: Falco – Sopron 92-66 – Falco-Vulcano KC Szombathely

Váratlanul egyoldalú lett a Magyar Kupa döntője, másodszor aranyérmes a  Szombathely - Eurosport
Váratlanul egyoldalú lett a Magyar Kupa döntője, másodszor aranyérmes a Szombathely - Eurosport

23:00 - Női kosárlabda Euroliga: a Sopron hazai pályán is kikapott a  Kurszktól - Hungary Sport
23:00 - Női kosárlabda Euroliga: a Sopron hazai pályán is kikapott a Kurszktól - Hungary Sport

Kosárlabda: a Falco megint kiütötte ellenfelét

Duplán örülhettek a szombathelyi kosarasok a férfi NB I szombati  játéknapján - ORIGO
Duplán örülhettek a szombathelyi kosarasok a férfi NB I szombati játéknapján - ORIGO

Ezüstérmes a Sopron, a Szombathely sokkal jobb volt | Új Szó Nálunk |  Regionális magyar hírportál
Ezüstérmes a Sopron, a Szombathely sokkal jobb volt | Új Szó Nálunk | Regionális magyar hírportál

Férfi kosár NB I: a Sopron idegenben kapta el a Szolnokot - Nemzeti Sport

Parádés kiütéssel hoztuk el a kupát: Sopron – Falco 48-92 – Falco-Vulcano  KC Szombathely
Parádés kiütéssel hoztuk el a kupát: Sopron – Falco 48-92 – Falco-Vulcano KC Szombathely

Kosárlabda: nem lassít a Falco, ezúttal a Sopron ellen hengereltek a  sárga-feketék (képgalériával)
Kosárlabda: nem lassít a Falco, ezúttal a Sopron ellen hengereltek a sárga-feketék (képgalériával)