Kettős magyar siker 200 pillangón - A Vizes Eb hatodik napja is élőben az  eurosport.hu-n! - Eurosport
Kettős magyar siker 200 pillangón - A Vizes Eb hatodik napja is élőben az eurosport.hu-n! - Eurosport

Vizes vb: vereség a döntőben, ezüstérmes a magyar válogatott női vi

Európa-bajnokság - nyíltvíz 25 km - Magyar Úszó Szövetség

Csütörtökön rajtol a vizes Európa-bajnokság Rómából 26 magyar résztvevővel  - Eurosport
Csütörtökön rajtol a vizes Európa-bajnokság Rómából 26 magyar résztvevővel - Eurosport

2018-as úszó-Európa-bajnokság – Wikipédia

Vizes vb: Magyarország a hetedik az úszás éremtáblázatán - NSO

Vizes Eb – Úszás: Négy magyar is döntőbe jutott | Felvidék.ma

Kós Hubert Európa-bajnok 200 vegyesen - A Vizes Eb 7. napja élőben az  eurosport.hu-n! - Eurosport
Kós Hubert Európa-bajnok 200 vegyesen - A Vizes Eb 7. napja élőben az eurosport.hu-n! - Eurosport

Junior úszó Eb: Popovici 4 aranyat szerzett, Magyarország megnyerte az  éremcsatát, Románia a harmadik
Junior úszó Eb: Popovici 4 aranyat szerzett, Magyarország megnyerte az éremcsatát, Románia a harmadik

Egy arany, ez ezüst és egy bronzérem az úszó Eb-n - Infostart.hu

Megint Magyarország húzta ki a bajból a FINA-t: elkezdődött a vizes vb -  Sportal.hu
Megint Magyarország húzta ki a bajból a FINA-t: elkezdődött a vizes vb - Sportal.hu

Óriási siker a vizes Eb-n, magyar aranyérem született 200 vegyesen |  BorsOnline
Óriási siker a vizes Eb-n, magyar aranyérem született 200 vegyesen | BorsOnline

Vizes vb: ilyen lesz a budapesti világbajnokság arculata – kép - NS

Úszó Eb: negyedik lett a highlight programban a magyar műúszócsapat

Óriási siker: az éremtábla második helyén zártunk az úszó Eb-n!

Vizes-Eb: Késely Ajna volt a legjobb magyar kedden - eredmények -  Infostart.hu
Vizes-Eb: Késely Ajna volt a legjobb magyar kedden - eredmények - Infostart.hu

Vizes Eb: Négy magyar is döntős lesz az úszóversenyek zárónapján | ma7.sk

ziháló Mostanában birkózás 5km csapat nyiltvizi uszas eb 2018 Hangsúlyozni  Elcsór fonál
ziháló Mostanában birkózás 5km csapat nyiltvizi uszas eb 2018 Hangsúlyozni Elcsór fonál

Vizes Eb: 15 magyar érem a budapesti kontinensviadalon - NSO

Úszó Eb: villám után villámrajtban bízunk - NSO

Magyarország megszerezte a harmadik érmét a vizes vb-n: a nyíltvízi úszók  csapatversenyében miénk lett a második hely - Sportal.hu
Magyarország megszerezte a harmadik érmét a vizes vb-n: a nyíltvízi úszók csapatversenyében miénk lett a második hely - Sportal.hu

Mutatjuk, kiktől várhatjuk a magyar érmeket a budapesti vizes vb-n! | M4  Sport
Mutatjuk, kiktől várhatjuk a magyar érmeket a budapesti vizes vb-n! | M4 Sport

Újabb magyar érmek az úszó Eb-n, megsemmisítették a Manchester Unitedet -  Eurosport
Újabb magyar érmek az úszó Eb-n, megsemmisítették a Manchester Unitedet - Eurosport

Megvan a budapesti vizes Eb új időpontja - Infostart.hu

Magyarország az első, Románia a harmadik helyen végzett az ifjúsági úszó Eb  éremtáblázatán
Magyarország az első, Románia a harmadik helyen végzett az ifjúsági úszó Eb éremtáblázatán