Home

Egy jó barát Atlétikai Szabályozás m4 hosszú katinka eb bajnok 202 vegyesen 2018 eb Növény Kínálat Melbourne

Hosszú Katinka nagyot küzdött az éremért, végül a 4. helyen zárta a 400  vegyest - Eurosport
Hosszú Katinka nagyot küzdött az éremért, végül a 4. helyen zárta a 400 vegyest - Eurosport

Dühöt éreztem” – Hosszú Katinka megszólalt a 400 vegyes kudarca után:  elárulta, miért nem nyilatkozott eddig - Sportal.hu
Dühöt éreztem” – Hosszú Katinka megszólalt a 400 vegyes kudarca után: elárulta, miért nem nyilatkozott eddig - Sportal.hu

Nem ígér csúcsformát az Eb-re Hosszú Katinka | MOL Csapat

Naná, hogy Hosszú Katinka nyerte a 200 vegyest az Eb-n | 24.hu

Bajnokként ünnepelték Hosszú Katinkát

Úszó Eb: Hosszú Katinka aranyérmes 200 vegyesen - NSO

Hosszú Katinka mindent feltett egy lapra a századik éremért

Bronzot nyert a női 4x200-as gyorsváltó az úszó Eb-n: Hosszú Katinka eggyel  közelebb került a 100 éremhez - Sportal.hu
Bronzot nyert a női 4x200-as gyorsváltó az úszó Eb-n: Hosszú Katinka eggyel közelebb került a 100 éremhez - Sportal.hu

Hosszú Katinka Európa-bajnok 200 vegyesen | M4 Sport

Hosszú Katinka nem jutott döntőbe 400 méter vegyesen, Milák Kristóf  emberpróbáló programja
Hosszú Katinka nem jutott döntőbe 400 méter vegyesen, Milák Kristóf emberpróbáló programja

Hosszú Katinka most már élvezni, nem halmozni akarja a versenyeket | M4  Sport
Hosszú Katinka most már élvezni, nem halmozni akarja a versenyeket | M4 Sport

Trónkövetelés: Hosszú Katinkával együtt az Eb-dobogón a 17 éves magyar  tehetség - Eurosport
Trónkövetelés: Hosszú Katinkával együtt az Eb-dobogón a 17 éves magyar tehetség - Eurosport