Home

Frusztráló elájul Lámpák síkvizi kajak kenu csizmadia tulajdonság Feltöltés Martin Luther King Junior

Nincs idő művészkedni, ki kell hozni az állatot | Kajak-Kenu Sport

Tótka és Csizmadia is a döntőben K-1 200 méteren - Győr Plusz | Győr Plusz

Tótka és Csizmadia is futamgyőzelemmel jutott tovább K-1 200 méteren -  Eurosport
Tótka és Csizmadia is futamgyőzelemmel jutott tovább K-1 200 méteren - Eurosport

Nehéz mit mondani, a pályának gyakorlatilag egyik része sem volt jó" –  lemaradt a vb-döntőről a férfi kajaknégyes | 24.hu
Nehéz mit mondani, a pályának gyakorlatilag egyik része sem volt jó" – lemaradt a vb-döntőről a férfi kajaknégyes | 24.hu

Kajak-kenu vb – aranyérmes a magyar férfi kajak kettes 500 méteren |  Felvidék.ma
Kajak-kenu vb – aranyérmes a magyar férfi kajak kettes 500 méteren | Felvidék.ma

Éremeső a kajak-kenu világbajnokságon - SOSZ

Könnyedén jutott döntőbe a címvédő és olimpiai bajnok női négyes a kajak- kenu világbajnokságon

Csizmadia Kolos vb-bronzérmes kajak egyes 200 méteren | Demokrata

Lucz Anna és Csizmadia Kolos is világbajnoki bronzérmes lett kajak egyes  200 méteren | Magyar Hang | A túlélő magazin
Lucz Anna és Csizmadia Kolos is világbajnoki bronzérmes lett kajak egyes 200 méteren | Magyar Hang | A túlélő magazin

Index - Sport - Csizmadia Kolos két aranyat gyűjtött a kajak-kenu ob záró  napján
Index - Sport - Csizmadia Kolos két aranyat gyűjtött a kajak-kenu ob záró napján

Kellemetlen meglepetés: lemaradt a döntőről a magyar négyes

Aranyérmekkel tért vissza a kajak-kenu ob-n az olimpiai bajnok Tótka Sándor  - Sportal.hu
Aranyérmekkel tért vissza a kajak-kenu ob-n az olimpiai bajnok Tótka Sándor - Sportal.hu

Aranyérmes a férfi kajak kettes 500 méteren | Mandiner

Eldőlt, kik szállhatnak harcba a még elérhető kajak-kenu olimpiai kvótákért

Hetedik hely Münchenből | CsömörSport

Történelem - Fradi.hu

Képekben a kajak-kenu világbajnokság első két napja | M4 Sport

Csizmadia Kolos 4. lett a K-1 200 méter döntőjében a tokiói olimpián | Ha a  rajt egy picit jobban sikerül, Csizmadia Kolos szinte biztosan érmet  szerzett volna élete első olimpiai döntőjében. Azonban
Csizmadia Kolos 4. lett a K-1 200 méter döntőjében a tokiói olimpián | Ha a rajt egy picit jobban sikerül, Csizmadia Kolos szinte biztosan érmet szerzett volna élete első olimpiai döntőjében. Azonban

Kajak-kenu: eldőlt, ki indulhat a jövő heti pótkvalifikáción - NSO

Döntős a kajak vegyes páros is, 15 magyar egység mehet az érmekért a vb  zárónapján - Eurosport
Döntős a kajak vegyes páros is, 15 magyar egység mehet az érmekért a vb zárónapján - Eurosport