Home

Következmények Áldozat Tanács vasbányai henrik kajak Elnök mentesítési kötvény

Kajak-kenu vk Szegeden | M4 Sport

gondola.hu - Újabb három magyar érem a kajak-kenu vb-n - Eddig 6 arany, 5  ezüst, 4 bronz
gondola.hu - Újabb három magyar érem a kajak-kenu vb-n - Eddig 6 arany, 5 ezüst, 4 bronz

A fiatalok között jött rendbe a világbajnok kenus

Óriási siker: öt érmet szereztek a magyar versenyzők a kajak-kenu  világkupa-versenyen - galéria - Blikk
Óriási siker: öt érmet szereztek a magyar versenyzők a kajak-kenu világkupa-versenyen - galéria - Blikk

Vb-döntőbe jutott a két kajaknégyes | M4 Sport

KSI Kajak-kenu Szakosztály - Vasbányai Henrik fantasztikus versenyzéssel  nyerte meg az I. Felnőtt Férfi Kenu egyesek 1000m-es döntőjét! Szintén ezen  a napon a mindössze 22 éves Szabó Ágnes a Felnőtt női 500m-es
KSI Kajak-kenu Szakosztály - Vasbányai Henrik fantasztikus versenyzéssel nyerte meg az I. Felnőtt Férfi Kenu egyesek 1000m-es döntőjét! Szintén ezen a napon a mindössze 22 éves Szabó Ágnes a Felnőtt női 500m-es

A magyar kenus reméli, hogy nem kell szégyellnie az olimpiai negyedik  helyet | Olimpia2016
A magyar kenus reméli, hogy nem kell szégyellnie az olimpiai negyedik helyet | Olimpia2016

Kajak-kenu: Vasbányai nyerte a szétlövést, Vajda Attila lemarad a riói  olimpiáról + VIDEÓ | Szeged Ma
Kajak-kenu: Vasbányai nyerte a szétlövést, Vajda Attila lemarad a riói olimpiáról + VIDEÓ | Szeged Ma

Felbomlik a Vasbányai, Mike világbajnok kenupáros | JochaPress.hu

A magabiztosság érzésével…Vasbányai Henrik

Vasbányai Henrik Archives | JochaPress.hu

Vass Andrásék szomorú harmadik helye | Dunaújváros Online

Kajak-kenu: Kozák triplázott, Vasbányaiék dupláztak - NSO

Magyar Kajak-Kenu Szövetség - Vasbányai Henrik nyerte a C-1 1000 méter  szétlövését! Így akár duplázhat is az olimpián és az Európa-bajnokságon!  Ehhez egy valódi LEGENDÁT, Vajda Attilát kellett legyőznie. Szép volt,  Henrik!
Magyar Kajak-Kenu Szövetség - Vasbányai Henrik nyerte a C-1 1000 méter szétlövését! Így akár duplázhat is az olimpián és az Európa-bajnokságon! Ehhez egy valódi LEGENDÁT, Vajda Attilát kellett legyőznie. Szép volt, Henrik!