Home

Képesítés provokál ruhát viselek vizes eb sportdiplomáciai siker Virágzás Sonka értesítés

Magyar Vízilabda Szövetség

Csütörtökön rajtol a vizes Európa-bajnokság Rómából 26 magyar résztvevővel  - Eurosport
Csütörtökön rajtol a vizes Európa-bajnokság Rómából 26 magyar résztvevővel - Eurosport

FRISSS.hu ...minden Szombathelyről és környékéről / Óriási sportdiplomáciai  siker: Ismét Budapesten lesz a vizes vb!
FRISSS.hu ...minden Szombathelyről és környékéről / Óriási sportdiplomáciai siker: Ismét Budapesten lesz a vizes vb!

Brutális számok: ennyivel növeli meg a budapesti szálláshelyek árbevételét  a vizes vb - Blikk
Brutális számok: ennyivel növeli meg a budapesti szálláshelyek árbevételét a vizes vb - Blikk

Szenzációs siker: Budapesté a 2024-es rövidpályás úszó vb

Molnár Dóra bronzérmes 200 háton, Milák egyéni csúccsal döntős 100 gyorson  - A Multisport Eb élőben az eurosport.hu-n - Eurosport
Molnár Dóra bronzérmes 200 háton, Milák egyéni csúccsal döntős 100 gyorson - A Multisport Eb élőben az eurosport.hu-n - Eurosport

Sportdiplomáciai siker: Molnár Tamás és Kemény Dénes FINA-bizottsági elnök  lett
Sportdiplomáciai siker: Molnár Tamás és Kemény Dénes FINA-bizottsági elnök lett

Vizes vb: nem lesz építkezés; vidéki helyszínek Budapest mellett -

Vizes vb: olimpiai bajnokok oktattak a Darnyi-úszóiskolában - NSO

Gyurta Dániel: Fantasztikus hír a sportolók szempontjából a magyarországi vb-rendezés  | hirado.hu
Gyurta Dániel: Fantasztikus hír a sportolók szempontjából a magyarországi vb-rendezés | hirado.hu

Úszás | sportmonitor.info

HUNSPORT
HUNSPORT

Gyurta: Óriási sportdiplomáciai siker – Pesti Hírlap

Óriási sportdiplomáciai siker – Dr. Molnár Tamás a világ vízilabdázásának  első számú vezetője lett! | Mandiner
Óriási sportdiplomáciai siker – Dr. Molnár Tamás a világ vízilabdázásának első számú vezetője lett! | Mandiner

Vizes vb: Megvan! 2021-ben Budapest lesz a házigazda! - NSO

Vaskarika a kultúracél - Nyomtatás

Sportdiplomácia: Sikeres évet zárt a magyar sport – Szabó Tünde - N

Magyar Olimpiai Bizottság - Úszó világkupa megrendezésére pályázik Budapest  2018-ra
Magyar Olimpiai Bizottság - Úszó világkupa megrendezésére pályázik Budapest 2018-ra

HUNSPORT
HUNSPORT

Faragó Tamás: ha a második hely is kudarc, akkor ez eléggé blamázs -  Infostart.hu
Faragó Tamás: ha a második hely is kudarc, akkor ez eléggé blamázs - Infostart.hu

Borsa Miklós a vizes vb-ről: összemossák a számokat - Infostart.hu