Home

Alkalmazás elhivatottság Fölény balázs zsuzsanna kajak kenu szponzor Kincs hipotézis

Kiraktak két kajakost az olimpiai csapatból - Budapest Beacon

kajak kenu | 24.hu

Magyar Kajak-Kenu Szövetség - Pupp Noémi hatalmas versenyben, csupán 0,033  másodperccel maradt le a győztes német Hake mögött K1 1000 méteren, így  ezüstérmes lett az U23-asok között a világbajnokságon. A férfiak ugyanezen
Magyar Kajak-Kenu Szövetség - Pupp Noémi hatalmas versenyben, csupán 0,033 másodperccel maradt le a győztes német Hake mögött K1 1000 méteren, így ezüstérmes lett az U23-asok között a világbajnokságon. A férfiak ugyanezen

Magyar éremeső a maratoni kajak-kenu vb első két napján | Mandiner

Kajak-Kenu Piac / Kayak & Canoe Market | Facebook

Kajak-kenu: könyvbe foglalták a magyar edzők tudását - NSO

Kopasz Bálint tartalékolva is végigverte a mezőnyt, Suba Róbert nem  elégedett az ezüsttel
Kopasz Bálint tartalékolva is végigverte a mezőnyt, Suba Róbert nem elégedett az ezüsttel

14 érmet szereztek a kajak-kenusok Szegeden - DVTK hírek - kajak-kenu

Kajak-kenu ob - Noé Bálint, Pupp és Balla duplázott a nyitónapon - Hír TV

A 30. születésnapját ma... - Magyar Kajak-Kenu Szövetség | Facebook

Kettős magyar győzelem... - Magyar Kajak-Kenu Szövetség | Facebook

Multisport Eb: az olimpiai számokban van hová javulni kajak-kenuban

Négy számban is szétlövésre került sor Szegeden | Kajak-Kenu Sport

Megint az éremtábla élén zárt Magyarország a maratoni kajak-kenu  világbajnokságon | Mandiner
Megint az éremtábla élén zárt Magyarország a maratoni kajak-kenu világbajnokságon | Mandiner

🥇Rajt-cél győzelem, gyönyörű... - Magyar Kajak-Kenu Szövetség | Facebook

Két magyar állhatott a dobogóra a férfi kajak egyes 1000 méteres futama  után | Magyar Narancs
Két magyar állhatott a dobogóra a férfi kajak egyes 1000 méteres futama után | Magyar Narancs

Adolf Balázs ezüstérmes kenu egyes 5000 méteren | hirado.hu

Sport: Hét érmet szereztek a magyarok vasárnap délelőtt a kajak-kenu  világbajnokságon | hvg.hu
Sport: Hét érmet szereztek a magyarok vasárnap délelőtt a kajak-kenu világbajnokságon | hvg.hu

Magyar éremeső a kajak-kenu világbajnokság szombati versenynapján | Mandiner

Sport: Megvan az első magyar arany a kajak-kenu világbajnokságon - videó |  hvg.hu
Sport: Megvan az első magyar arany a kajak-kenu világbajnokságon - videó | hvg.hu

Sport: Kajak-kenu EB Belgrádban | hvg.hu